Скільки квітів має бути в букеті

Скільки квітів має бути в букеті

Напевно, багато хто з нас замислювався про те, який же букет «правильний», скільки квітів потрібно поставити в композицію. Нам усім знайоме лише одне: у слов’ян прийнято до свят дарувати непарну кількість квітів.

Не існує однозначного керівництва, скільки квітів має бути в букеті, те ж саме стосується і колірного забарвлення бутонів. Натомість відома символіка кількості рослин у композиції, і наші флористи магазину «Роза Львів» підготували цікавий квітковий гайд.

дівчина з букетом червоних троянд фото

Кількість та значення

 • Одна квітка – приємний знак уваги. Її можна піднести як подяку, вибачення, як комплімент. І хоча такий презент назвати букетом складно, дарується він у разі особливої ​​духовної близькості до людини.
 • Три квітки в букеті символізуватимуть глибоку повагу. Про інтенсивність почуттів ви зможете заявити, обравши відповідну колірну гаму.
 • На стадії стосунків, коли ви вирішите зізнатися у почуттях, можна вибрати букет з п’яти квітів. І знову за допомогою потрібного кольору можна висловити захопленість, щирість, кохання.
 • У процесі зближення та посилення почуттів зростає і кількість квітів. Так, сім бутонів у композиції скажуть про глибоку симпатію, обожнювання.
 • Дев’ять квітів у букеті можна розшифрувати як послання: «Я повністю підкорений тобою».
 • Класичний подарунок коханій дружині – одинадцять квітів. У такому букеті об’єднуються вже і кохання, і відданість, і вдячність.
 • В день одруження нареченій заведено дарувати букет із дев’ятнадцяти квітів. Саме ця цифра символізує бажання прожити разом довге та щасливе життя.
 • Коли почуття такі сильні, що досягають свого максимуму, вибирайте букет із 21 квітки.
 • Двадцять п’ять – ідеальна кількість для освідчення в коханні. Букет з 25 троянд найчастіше дарують до дня народження, ювілею, річниці.
 • Тридцять сім – така незвичайна кількість символізує щастя, радість. Букет як побажання сонячного безтурботного життя стане чудовим подарунком.
 • І нарешті сто одна квітка. Найчастіше це королева квітів. 101 троянда буквально кричить про кохання, букет усім своїм виглядом каже: «Ти моя єдина!»

букет у вигляді серця 101 троянда

Окремо хочеться сказати про важливий весільний атрибут – букет нареченої. В ідеалі він має бути легким, витонченим, адже дівчині доведеться провести з ним цілий день. Нехай у цьому аксесуарі буде лише 3-7 квіточок, елегантно оформлених у композицію.

У нашому магазині представлений великий вибір композицій до особливих випадків – весілля, ювілею, річниці – букети з 51 троянди та 101 троянди.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://rose.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/10/9808_lwiw-1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 500px;}